Investiční stříbrné slitky

Stříbrný slitek je kousek stříbra, který je vyroben speciálně pro účely investice. Jejich největší výhodou je vysoká likvidita a snadná směnitelnost kdekoliv na světě. Invetsiční stříbrné slitky jsou dostupné v různých hmotnostech, včetně 10g, 31,1g, 100g, a a dokonce i stříbrné cihly v podobě vyšších gramových a kilogramových variant.

Stříbrné investiční slitky

Kolik stojí stříbrné slitky?

Tržní cena stříbrných slitků se odvíjí výhradně od ceny stříbra na světových burzách.

Jak mohu ověřit pravost stříbrného slitku?

Pravost investičního stříbra potvrzují bezpečnostní prvky. Každý investiční stříbrný předmět je obvykle opatřen unikátním razítkem nebo razičkou. To může obsahovat informace o výrobci, hmotnosti, čistotě stříbra a unikátní sériové číslo, které umožňuje jednoznačnou identifikaci.

Mezi další jedinečné prvky, kterými mohou být investiční stříbrné předměty opatřeny, patří: certifikát autenticity, mikrotisky, UV inkoust či holografické prvky.

Jak koupit stříbrný slitek?

Z pohodlí domova na Aurumpro.cz, kde si můžete být jisti pravostí stříbrných cihel a kde máte ceny investičního stříbra transparentně uvedeny u každého produktu. Samozřejmě nabízíme také možnost osobního odběru na prodejnách v Praze a ve Vsetíně.

Je možné objednávku stornovat?

Dle zákona z roku 2023 není možné nákup produktů s pohyblivou cenou na burze stornovat.