Investiční stříbrné mince Maple Leaf

Kanadská mince Maple Leaf, prvně vyražená v roce 1979, se stala jednou z prvních mincí na světě, která nabídla čistotu zlata nad 99,9 %. Mince nese symbol Kanady – javorový list – a je známá pro své přísné bezpečnostní prvky, včetně mikrogravírovaných značek, které ztěžují její padělání. Těžko najdete lépe chráněnou investiční minci.

Investiční stříbrné mince Maple Leaf

Kolik stojí stříbrná mince?

Tržní cena stříbrných mincí se odvíjí výhradně od ceny stříbra na světových burzách. U konkrétních pamětních a sběratelských mincí hraje roli také jejich celkový počet v oběhu, význam a stáří.

Jak mohu ověřit pravost stříbrných mincí?

Pravost investičního stříbra potvrzují bezpečnostní prvky. Každá investiční stříbrná mince je obvykle opatřena unikátním razítkem nebo razičkou. To může obsahovat informace o výrobci, hmotnosti, čistotě stříbra a unikátní sériové číslo, které umožňuje jednoznačnou identifikaci.

Jak koupit stříbrnou minci?

Z pohodlí domova na Aurumpro.cz, kde si můžete být jisti pravostí mincí a kde máte ceny investičního stříbra transparentně uvedeny u každého produktu. Samozřejmě nabízíme také možnost osobního odběru na prodejnách v Praze a ve Vsetíně.