Investiční zlaté slitky 1oz (=31,1 g)

Investiční zlaté slitky o hmotnosti 31,1 g odpovídájí jedné trojské unci a představují cenově dostupnou a populární formu investice pro investory po celém světě. Tento standardizovaný formát zlata poskytuje investorům možnost diverzifikovat svá portfolia a chránit své jmění proti inflaci a ekonomickým výkyvům.

31,1g zlaté slitky

Proč koupit 1 Oz investiční zlatý slitek?

Investiční zlatý slitek o hmotnosti 1 oz je snadno dostupný a často se používá jako referenční velikost pro obchodování s fyzickým zlatem na trzích. Tato standardizovaná velikost usnadňuje likviditu a obchodovatelnost, zároveň umožňuje investorům zlato snadno nakupovat a prodávat.

Tento typ investičního zlata je oblíbený mezi investory, kteří hledají stabilní a bezpečný způsob investice do drahých kovů. Díky své historii je investiční zlato o hmotnosti 31,1 g důvěryhodnou volbou pro ty, kteří chtějí ochránit své jmění a diverzifikovat své investiční portfolio. 31,1gramová investiční zlatá cihla je hlavní obchodovatelná jednotka. 

Jaké jiné hmotnosti zlatých slitků nabízíme?

Zlaté slitky se standardně prodávají v hmotnosti od 1 g do 100 g, zlato vyšších hmotností je klasifikováno jako zlatá cihla, kde se váha pohybuje mezi 250 g a 1 000 g. Obvykle se rozlišují následující hmotnosti:

 Při realizování nákupu i zpětného prodeje investičních zlatých slitků je důležité si vybrat seriózního obchodníka a tím si zajistit autenticitu a čistotu zlata. 

Kolik stojí zlaté slitky?

Tržní cena zlaté cihly se odvíjí výhradně od ceny zlata na světových burzách. Setkat se můžete s cenou zlata za 1 gram nebo podle váhy zlaté cihly je cena určena za hmotnost 250 g, 500 g a 1 000 g zlata.

Jaké jsou bezpečnostní prvky u slitků?

Pravost investičního zlata potvrzují bezpečnostní prvky: Každá investiční zlatá cihla nebo slitek je obvykle opatřen unikátním razítkem nebo razičkou. To obsahuje informace o výrobci, hmotnosti, čistotě zlata a unikátní sériové číslo, které umožňuje jednoznačnou identifikaci.

Mezi další jedinečné prvky, kterými mohou být investiční zlaté cihly opatřeny, patří: certifikát autenticity, mikrotisky, UV inkoust či holografické prvky.

Jak koupit zlaté slitky?

Z pohodlí domova na Aurumpro.cz, kde si můžete být jistí pravostí zlatých slitků a cihel a kde máte ceny investičního zlata transparentně uvedené u každého produktu. Nabízíme samozřejmě také možnost osobního odběru na prodejnách v Praze a ve Vsetíně.