Koala investiční stříbrné mince

Australská stříbrná mince Koala je vyráběna od roku 2007 v mincovně Perth Mint a je výborným příkladem australské ražby, proslulá svou kvalitou a inovacemi ve sběratelských a investičních mincích. Mezi sběrateli je velmi oblíbená pro svůj ročně měnící se obrázek koaly, který z ní dělá výborný sběratelský kousek.

Kolik stojí stříbrná mince?

Tržní cena stříbrných mincí se odvíjí výhradně od ceny stříbra na světových burzách. U konkrétních pamětních a sběratelských mincí hraje roli také jejich celkový počet v oběhu, význam a stáří.

Jak mohu ověřit pravost stříbrných mincí?

Pravost investičního stříbra potvrzují bezpečnostní prvky. Každá investiční stříbrná mince je obvykle opatřena unikátním razítkem nebo razičkou. To může obsahovat informace o výrobci, hmotnosti, čistotě stříbra a unikátní sériové číslo, které umožňuje jednoznačnou identifikaci.

Jak koupit stříbrnou minci?

Z pohodlí domova na Aurumpro.cz, kde si můžete být jisti pravostí mincí a kde máte ceny investičního stříbra transparentně uvedeny u každého produktu. Samozřejmě nabízíme také možnost osobního odběru na prodejnách v Praze a ve Vsetíně.