Chinese Panda investiční stříbrné mince

Investiční stříbrná mince Čínská panda je ražená čínskou mincovnou od roku 1982. Její popularita pramení z kombinace vysoké ryzosti kovu a atraktivního designu s motivem pandy velké, který se každý rok mění. Stejně tak je lákadlem omezený počet mincí v oběhu, který sběratelům dodává pocit jedinečnosti. V nabídce najdete také variantu zlatých mincí Chinese Panda

Kolik stojí stříbrná mince?

Tržní cena stříbrných mincí se odvíjí výhradně od ceny stříbra na světových burzách. U konkrétních pamětních a sběratelských mincí hraje roli také jejich celkový počet v oběhu, význam a stáří.

Jak mohu ověřit pravost stříbrných mincí?

Pravost investičního stříbra potvrzují bezpečnostní prvky. Každá investiční stříbrná mince je obvykle opatřena unikátním razítkem nebo razičkou. To může obsahovat informace o výrobci, hmotnosti, čistotě stříbra a unikátní sériové číslo, které umožňuje jednoznačnou identifikaci.

Jak koupit stříbrnou minci?

Z pohodlí domova na Aurumpro.cz, kde si můžete být jisti pravostí mincí a kde máte ceny investičního stříbra transparentně uvedeny u každého produktu. Samozřejmě nabízíme také možnost osobního odběru na prodejnách v Praze a ve Vsetíně.