Stříbrné slitky 100g

Investiční stříbrný slitek 100g je bezpečnou volbou pro ochranu majetku. Uchovávejte své finanční prostředky v čistém stříbru s vysokou likviditou. Tento slitek splňuje mezinárodní normy a přináší solidní základ pro každého, kdo hledá spolehlivé a bezpečné investice.

100g stříbrné slitky

Jaké další varianty střbrných slitků nabízíme? 

Stříbrné slitky se standardně prodávají v hmotnosti od 10 g do 100 g, stříbro větších hmotností je klasifikováno také jako stříbrná cihla, kde se hmotnost pohybuje mezi 250 g a 15 kg.

Při realizování nákupu investičních stříbrných slitků je důležité si vybrat seriózního obchodníka, u kterého je zaručena jejich autenticita a čistota. AURUMPRO pro vás takovou volbou je.

Kolik stojí stříbrné slitky?

Tržní cena stříbrných slitků se odvíjí výhradně od ceny stříbra na světových burzách.

Jak mohu ověřit pravost stříbrného slitku?

Pravost investičního stříbra potvrzují bezpečnostní prvky. Každý investiční stříbrný předmět je obvykle opatřen unikátním razítkem nebo razičkou. To může obsahovat informace o výrobci, hmotnosti, čistotě stříbra a unikátní sériové číslo, které umožňuje jednoznačnou identifikaci.

Mezi další jedinečné prvky, kterými mohou být investiční stříbrné předměty opatřeny, patří: certifikát autenticity, mikrotisky, UV inkoust či holografické prvky.

Jak koupit stříbrný slitek?

Z pohodlí domova na Aurumpro.cz, kde si můžete být jisti pravostí stříbrných cihel a kde máte ceny investičního stříbra transparentně uvedeny u každého produktu. Samozřejmě nabízíme také možnost osobního odběru na prodejnách v Praze a ve Vsetíně.