Investiční zlaté slitky 20 g

Investiční zlatá cihla o hmotnosti 20 g je cenově dostupná pro širokou škálu investorů, přičemž zároveň poskytuje solidní hodnotu. Jeho menší velikost umožňuje snadnější likviditu a přístupnost, což je pro mnohé investory velmi atraktivní. Investiční zlato o váze 20 g může být také vhodnou volbou pro ty, kteří chtějí začít investovat do fyzického zlata, ale nemají k dispozici velké finanční prostředky. 

Investování do 20gramového zlata vyžaduje péči a je důležité si vybrat seriózního obchodníka při nákupu i výkupu, čímž bude zaručena autenticita a čistota zlata. AURUMPRO pro vás takovou volbou je. 

Jaké jiné hmotnosti zlatých slitků nabízíme?

Zlaté slitky se standardně prodávají v hmotnosti od 1 g do 100 g, zlato vyšších hmotností je klasifikováno jako zlatá cihla, kde se váha pohybuje mezi 250 g a 1 000 g. Obvykle se rozlišují následující hmotnosti:

 Při realizování nákupu i zpětného prodeje investičních zlatých slitků je důležité si vybrat seriózního obchodníka a tím si zajistit autenticitu a čistotu zlata. 

Kolik stojí zlaté slitky?

Tržní cena zlaté cihly se odvíjí výhradně od ceny zlata na světových burzách. Setkat se můžete s cenou zlata za 1 gram nebo podle váhy zlaté cihly je cena určena za hmotnost 250 g, 500 g a 1 000 g zlata.

Jaké jsou bezpečnostní prvky u slitků?

Pravost investičního zlata potvrzují bezpečnostní prvky: Každá investiční zlatá cihla nebo slitek je obvykle opatřen unikátním razítkem nebo razičkou. To obsahuje informace o výrobci, hmotnosti, čistotě zlata a unikátní sériové číslo, které umožňuje jednoznačnou identifikaci. Investiční zlatý slitek o hmotnosti 20 g obsahuje speciální ražby, hologramy nebo sériová čísla, která pomáhají chránit investory před paděláním a podvody.

Jak koupit zlaté slitky?

Z pohodlí domova na Aurumpro.cz, kde si můžete být jistí pravostí zlatých slitků a cihel a kde máte ceny investičního zlata transparentně uvedené u každého produktu. Nabízíme samozřejmě také možnost osobního odběru na prodejnách v Praze a ve Vsetíně.