Investiční stříbrné mince Wiener Philharmoniker

Stříbrná mince Wiener Philharmoniker byla poprve vydaná v roce 1989 a do dnes je jedinou evropskou mincí, která se počítá mezi světově nejoblíbenější investiční mince. Design, který zahrnuje výběr hudebních nástrojů vídeňských filharmoniků, oslavuje kulturní bohatství Vídně a její hudební dědictví proslulé po celém světě.

Investiční stříbrné mince Maple Leaf

Kolik stojí stříbrná mince?

Tržní cena stříbrných mincí se odvíjí výhradně od ceny stříbra na světových burzách. U konkrétních pamětních a sběratelských mincí hraje roli také jejich celkový počet v oběhu, význam a stáří.

Jak mohu ověřit pravost stříbrných mincí?

Pravost investičního stříbra potvrzují bezpečnostní prvky. Každá investiční stříbrná mince je obvykle opatřena unikátním razítkem nebo razičkou. To může obsahovat informace o výrobci, hmotnosti, čistotě stříbra a unikátní sériové číslo, které umožňuje jednoznačnou identifikaci.

Jak koupit stříbrnou minci?

Z pohodlí domova na Aurumpro.cz, kde si můžete být jisti pravostí mincí a kde máte ceny investičního stříbra transparentně uvedeny u každého produktu. Samozřejmě nabízíme také možnost osobního odběru na prodejnách v Praze a ve Vsetíně.