Investiční stříbrné mince American Eagle

Stříbrné mince American Eagle, ražená od roku 1986, je symbolem americké moci a ducha. Dostupný ve zlatě, stříbru a platině, tento orel na reversu mince symbolizuje sílu, zatímco socha Svobody na aversu svobodu země. Mince je oblíbená pro svůj patriotický design a je široce uznávána jako legální platidlo v USA.

Investiční stříbrné mince American Eagle

Kolik stojí stříbrná mince?

Tržní cena stříbrných mincí se odvíjí výhradně od ceny stříbra na světových burzách. U konkrétních pamětních a sběratelských mincí hraje roli také jejich celkový počet v oběhu, význam a stáří.

Jak mohu ověřit pravost stříbrných mincí?

Pravost investičního stříbra potvrzují bezpečnostní prvky. Každá investiční stříbrná mince je obvykle opatřena unikátním razítkem nebo razičkou. To může obsahovat informace o výrobci, hmotnosti, čistotě stříbra a unikátní sériové číslo, které umožňuje jednoznačnou identifikaci.

Jak koupit stříbrnou minci?

Z pohodlí domova na Aurumpro.cz, kde si můžete být jisti pravostí mincí a kde máte ceny investičního stříbra transparentně uvedeny u každého produktu. Samozřejmě nabízíme také možnost osobního odběru na prodejnách v Praze a ve Vsetíně.