Investiční zlaté slitky 5 g

Investiční zlaté slitky o hmotnosti 5 gramů jsou atraktivní volbou pro širokou škálu investorů díky své dostupnosti a praktičnosti. Tyto slitky jsou vyrobeny z vysoce rafinovaného zlata s čistotou obvykle stanovenou na 99,99%. Jejich menší velikost a nižší hmotnost umožňují snadnější manipulaci, skladování a přenos, což je činí ideálními pro individuální investory nebo pro ty, kteří chtějí své investice postupně rozšiřovat.

5g zlaté slitky

Investování do 5 g zlata vyžaduje péči. Při nákupu investičního zlata je důležité si vybrat seriózního obchodníka a tím si zajistit autenticitu a čistotu kupovaného zlata. Investiční zlatý slitek o hmotnosti 5 g obsahuje speciální ražby, hologramy nebo sériová čísla, která pomáhají chránit investory před paděláním a podvody.

Jaké jiné hmotnosti zlatých slitků nabízíme?

Zlaté slitky se standardně prodávají v hmotnosti od 1 g do 100 g, zlato vyšších hmotností je klasifikováno jako zlatá cihla, kde se váha pohybuje mezi 250 g a 1 000 g. Obvykle se rozlišují následující hmotnosti:

 Při realizování nákupu i zpětného prodeje investičních zlatých slitků je důležité si vybrat seriózního obchodníka a tím si zajistit autenticitu a čistotu zlata. AURUMPRO pro vás takovou volbou je.

Kolik stojí zlaté slitky?

Tržní cena zlaté cihly se odvíjí výhradně od ceny zlata na světových burzách. Setkat se můžete s cenou zlata za 1 gram nebo podle váhy zlaté cihly je cena určena za hmotnost 250 g, 500 g a 1 000 g zlata.

Jaké jsou bezpečnostní prvky u slitků?

Pravost investičního zlata potvrzují bezpečnostní prvky: Každá investiční zlatá cihla nebo slitek je obvykle opatřen unikátním razítkem nebo razičkou. To obsahuje informace o výrobci, hmotnosti, čistotě zlata a unikátní sériové číslo, které umožňuje jednoznačnou identifikaci.

Mezi další jedinečné prvky, kterými mohou být investiční zlaté cihly opatřeny, patří: certifikát autenticity, mikrotisky, UV inkoust či holografické prvky.

Jak koupit zlaté slitky?

Z pohodlí domova na Aurumpro.cz, kde si můžete být jistí pravostí zlatých slitků a cihel a kde máte ceny investičního zlata transparentně uvedené u každého produktu. Nabízíme samozřejmě také možnost osobního odběru na prodejnách v Praze a ve Vsetíně.