Stříbrné slitky - Valcambi

Stříbrný slitek je kousek stříbra, který je vyroben speciálně pro účely investice. Jejich největší výhodou je vysoká likvidita a snadná směnitelnost kdekoliv na světě. Stříbro si na burze drží svou cenu, a proto představuje skvělou konzervativní investici, která vám ochrání majetek.

Vyrábí se ražením nebo odléváním z čistého stříbra nejvyšší kvality a má standardizovanou hmotnost a čistotu. Rozšiřte si své investiční portfolio o stříbro, které je univerzálním uchovatelem hodnoty. Stříbrné investiční slitky jsou dostupné v různých hmotnostech od 10 g do 100 g, stříbro větších hmotností je klasifikováno také jako stříbrná cihla, kde se hmotnost pohybuje mezi 250 g a 15 kg.

Investiční stříbrné slitky

Jeké varianty a hmotnosti stříbrných slitků nabízíme?

Při realizování nákupu investičních stříbrných slitků je důležité si vybrat seriózního obchodníka, u kterého je zaručena jejich autenticita a čistota. AURUMPRO pro vás takovou volbou je.

Kolik stojí stříbrné slitky?

Tržní cena stříbrných slitků se odvíjí výhradně od ceny stříbra na světových burzách.

Jak mohu ověřit pravost stříbrného slitku?

Pravost investičního stříbra potvrzují bezpečnostní prvky. Každý investiční stříbrný předmět je obvykle opatřen unikátním razítkem nebo razičkou. To může obsahovat informace o výrobci, hmotnosti, čistotě stříbra a unikátní sériové číslo, které umožňuje jednoznačnou identifikaci.

Mezi další jedinečné prvky, kterými mohou být investiční stříbrné předměty opatřeny, patří: certifikát autenticity, mikrotisky, UV inkoust či holografické prvky.

Jak koupit stříbrný slitek?

Z pohodlí domova na Aurumpro.cz, kde si můžete být jisti pravostí stříbrných cihel a kde máte ceny investičního stříbra transparentně uvedeny u každého produktu. Samozřejmě nabízíme také možnost osobního odběru na prodejnách v Praze a ve Vsetíně.