Stříbrné mince - Ročník - 2007

Stříbrná mince je ztělesněním investiční a mnohdy také numismatické hodnoty. V případě investičních stříbrných mincí a investičních sérií nakupujete kvalitní čisté stříbro, které se zhodnocuje a pyšní se velkou likviditou. Sběratelské a historické mince mají kromě hodnoty stříbra také svou unikátnost a jejich cena roste v čase. Investice do stříbrných mincí je velmi oblíbená, jelikož stříbro nepodléhá inflaci a představuje bezpečné uložení financí. Prodej stříbrných mincí je možný po celém světě a je lukrativní příležitostí, jak zhodnotit své finance.

Investiční stříbrné mince Maple Leaf

Kolik stojí stříbrná mince?

Tržní cena stříbrných mincí se odvíjí výhradně od ceny stříbra na světových burzách. U konkrétních pamětních a sběratelských mincí hraje roli také jejich celkový počet v oběhu, význam a stáří.

 Jak mohu ověřit pravost stříbrných mincí?

Pravost investičního stříbra potvrzují bezpečnostní prvky. Každá investiční stříbrná mince je obvykle opatřena unikátním razítkem nebo razičkou. To může obsahovat informace o výrobci, hmotnosti, čistotě stříbra a unikátní sériové číslo, které umožňuje jednoznačnou identifikaci.

Jak koupit stříbrnou minci?

Z pohodlí domova na Aurumpro.cz, kde si můžete být jisti pravostí mincí a kde máte ceny investičního stříbra transparentně uvedeny u každého produktu. Samozřejmě nabízíme také možnost osobního odběru na prodejnách v Praze a ve Vsetíně.