Kariéra

Obchodník / Specialista prodeje

Lokalita Litoměřická 879/1, 190 00 Prosek, Praha
Pracovní poměr Pracovní smlouva (HPP)
Typ úvazku Plný úvazek
Požadované vzdělání Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Jazykové znalosti Český jazyk (Pokročilý B2), Anglický jazyk (Začátečník A1)
Délka prac. poměru na dobu neurčitou od 1. 2. 2024
Hrubá mzda 40.000 – 50.000 Kč
Kontaktní osoba Ing. Jaroslav Křůpala, CSO | VMJ PRO s.r.o.

O nás

Kdo jsme: E-shop a retailový obchodník s investičními kovy a pamětními mincemi

Náplň práce:

  • Retailový obchod a komunikace s klienty
  • Fakturace objednávek
  • Back office - administrativní činnost

Co od Vás očekáváme a co umíte:

  • Obchodovat a baví Vás to
  • Přemýšlet prozákaznicky a být aktivní směrem k zákazníkovi
  • Zvednout telefon a zavolat zákazníkovi
  • Rád(a) se učíte nové věci
  • Komunikujete se zákazníky na úrovni
  • Obsluhujete PC a to v programech (Excel, Word)
  • Poradíte si s dohledáním potřebných informací na internetu
  • Základy anglického jazyka můžou být Vaší výhodou

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 40 000 Kč – 50 000 Kč hrubá mzda
  • Prémie
  • Bonusy z prodeje
  • Slevy na produkty v nabídce

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na e-mailu info@aurumpro.cz. Těšíme se na setkání s Vámi.